Ubytovanie-praha.sk
prague hotelsprag hotelhotely v prazeubytovanie v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel U Ceske Koruny     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel U Ceske Koruny

Nad namestim 105
Praha 5

Poloha:Hotel a reštaurácia U České Koruny sa nachádza v Prahe - Řeporyjích v blízkkosti řeporyjského námestia. Budova hotelu je novozrekonštruovaná. Napriek tomu, že sa nachádza v blízkosti hlavných komunikačných tepien, ponúka pokojné a domácky pohodlné prostredie.
Izby:Hotelová kapacita je 33 izieb. Z toho je 8 štvorlôžkových, 4 trojlôžkové a 21 dvojlôžkových. Vo vybavení izieb je kúpeľňa s vaňou a WC. Izby sú vybavené televíziou s príjmom satelitných programov a telefónom.
Popis:V príjemnom prostredí nášho hotelu s nonstop premávkou Vám hotelová recepcia ponúka svoje služby a ochotnú obsluhu pripravenú splniť Vaše priania.
Reštaurácia:Naša reštaurácia s otváracou dobou 10:00 - 4:00 hodín a kapacitou 70 miest Vám ponúka hotové jedlá a minútky po celý deň v domáckom prostredí. Okrem jedla ponúkame tiež alkoholické a nealkoholické nápoje a pre milovníkov zlatavého moku je prichystané Krušovické pivo.
Parkovanie:Parkovisko pre hotelových hostí je v cene izby a v nočných hodinách sa uzamyká.
Raňajky:Raňajky pre hostí sú podávané medzi 7:00 - 10:00.
Poznámka:MHD do centra 25 minút, na letisko 20 minút, autom obidve za 15 minút. Autobusová zastávka je neďaleko hotelu, autobus č.249,230,352. Dovezie Vás na stanicu metra Luka (trasa B).

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel u ceske koruny v Prahe       email: hotel-u-ceske-koruny@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014