Ubytovanie-praha.sk
prague hotelprag hotelshotely prahaubytovanie praha Ubytovanie v Prahe - hotel U Blazenky     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel U Blazenky

U Blazenky 1
Praha 5

Fotografie a obrazky Hotelu U Blazenky v Prahe. Izba v podkrovie. Obrazok izby. Restauracia. Zajac na recepci. mapa Prahy - hotel u blazenky
Poloha:Vila Blaženka sa nachádza poblíž Bertramky, známeho múuzea W.A.Mozarta. Ako väčšina usadlostí v tejto časti Prahy vznikla na mieste bývalých viníc, ktoré vtedy naše hlavné mesto obklopovali. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia ju dala postaviť rodina východočeského statkára Kodínskeho pre syna Aloisa, študúceho práva. Ten sa tu usadil a urobil pre svoju mestskú štvrť mnoho dobrého. Za vtedajšiu stranu mladočechov bol poslancom ríšskeho snemu a plných dvanásť rokov bol i starostou Smíchova. Ďalej tu napísal niekoľko právnických spisov a českých divadelných hier pre Švandovo divadlo v dolnej časti Smíchova.
Izby:Hotel má k dispozícii 9 izieb a 4 apartmány. Všetky izby sú komfortne zariadené a zladené do teplých odtieňov. K vybaveniu izieb patrí TV-SAT, minibar, bezpečnostná schránka, rádio, telefón s priamou voľbou a internetová prípojka.
Popis:Recepcia zaisťuje služby na prianie zákazníka.
Reštaurácia:Hostia môžu navštíviť tiež hotelovú reštauráciu Le Lapin Bleu, ktorá je otvorená denne od 11:00 do 23:00 hodín. Tu aj na letnej terase sa podáva prevažne česká kuchyňa. V druhej samostatnej časti reštaurácie je možné využiť guľatý či oválny stôl až pre 16 osôb, ktorý môže slúžiť ako pre rodinnú oslavu, tak aj na svadobnú hostinu. Táto miestnosť je často využívaná aj ako konferenčná.
Parkovanie:Parkovanie je v cene ubytovania.
Raňajky:Raňajky sú zaistené formou bohatých švédskych stolov a výberom z mnoha ďalších teplých pokrmov z raňajkového menu.
Poznámka:Hotel je v blízkosti stanice metra B.

Ceny 2014 4.1. - 3.1.
Jednolôžková izba 55
Dvojlôžková izba 66
Dvojposteľová izba 66
Suit - 1 osoba 59
Suit - 2 osoby 73
Suit - 3 osoby 77
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel u blazenky v Prahe       email: hotel-u-blazenky@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014