Ubytovanie-praha.sk
hotels pragueprag hotel unterkunfthotely v prazelacné ubytovanie v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel Residence Praga 1     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Residence Praga 1

Zitna 5
Praha 1

Obrázky a fotografie pražského hotela Residence Praga 1 Pražský hotel Residence Praga 1 fotky a obrázky Residence Praga 1 hotel fotka hotel Residence Praga 1 fotografie Fotografie hotel Residence Praga 1 v Prahe Obrázky Residence Praga 1 hotel hotel Residence Praga 1 Praha Residence Praga 1 hotel Praha Residence Praga 1 hotel Praha mapa Prahy - hotel residence praga 1
Poloha:Hotel sa nachádza v centre Prahy, v Žitnej ulici 5. Zhruba 100 metrov je stanica električky a metra Karlovo námestie, odkiaľ je možné cestovať po celom meste. Len 5 minút chôdze delí hostí našej rezidencie od Václavského námestia.
Izby:Hotel má 25 dvojôžkových izieb, 6 apartmánov a na každej izbe je možná pristieľka. Zariadenie izieb je v talianskom štýle. Izby majú samostatné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút a hotelový fén), TV so satelitom, telefóny a minibary.
Popis:Recepcia je otvorená 24 hodín denne, personál hovorí po anglicky a nemecky. Ponúkame široký sortiment doplnkového predaja včetne lístkov na MHD, pohľadníc a známok, alko i nealko nápoje a mnohé ďalšie. Upratovanie prebieha každé ráno, výmena uterákov každý druhý deň a výmena posteľného prádla 2x za týždeň. Hotel zaisťuje našim hosťom i ďalšie služby, napr. beauty farm, taxi, požičovňu áut, prádelňu, rezervácia parkoviska a leteniek, okružné jazdy Prahou včetne sprievodcov, vstupenky na kultúrne i športové programy atď.
Parkovanie:Parkovať môžete na stráženom parkovisku 400m od hotelu za poplatok.
Raňajky:V našej rezidencii sa tiež nachádza štýlová reštaurácia, kde sa podávajú raňajky kontinentálneho typu formou švédskeho stolu vždy od 7:30 do 10:00.
Poznámka:Blízko hotelu je stanica metra a električky. Najbližšia stanica metra je I.P.Pavlova.

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel residence praga 1 v Prahe       email: hotel-residence-praga-1@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014