Ubytovanie-praha.sk
prague accommodationprag unterkunftubytování prahaubytovnie, penzióny a hotely v Prahe Ubytovanie v Prahe - hostel Strahov Blok 8     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hostel Strahov Blok 8

Vanickova 7, Blok 8
Praha 6

Obrázky a fotografie pražského hostela Strahov Blok 8 Pražský hostel Strahov Blok 8 fotky a obrázky Strahov Blok 8 hostel fotka hostel Strahov Blok 8 fotografie Fotografie hostel Strahov Blok 8 v Prahe Obrázky Strahov Blok 8 hostel hostel Strahov Blok 8 Praha Strahov Blok 8 hostel Praha Strahov Blok 8 hostel Praha Strahov Blok 8 hostel Praha Strahov Blok 8 hostel Praha
Poloha:Hostel Apartmány Strahov B8 sa nachádza v pokojnej oblasti študentských internátov na Strahove neďaleko Petřínskej rozhľadne. Hostel sa nachádza len 5 minút chôdze od Pražského hradu, a tiež cesta do centra (lanovkou na Újezd a potom električkou alebo autobusom na metro B Karlovo námestie alebo A Dejvicka) netrvá dlhšie než 15 minút.
Izby:Blok 8 bol prestavený v roku 2002 a ponúka vyšší štandard ubytovania. K dispozícii sú dvojlôžkové apartmány (2+2 bunka) s vlastnou kúpeľňou a sprchou a kuchynkou. Je možné sa ubytovať len v jednej izbe, ako jednolôžková alebo dvojlôžková izba, kde kúpeľňa, WC a kuchynka bude spoločná vždy pre 2 izby.
Popis:Recepcia ponúka svoje služby 24 hodín denne a nachádza sa v bloku 1. V areáli sa nachádza reštaurácia, krčmy s vonkajším posedením, snackbar, kluby a diskotéka, obchod a pošta. Tiež je možné zahrať si tenis, volejbal, basketbal alebo futbal na ihriskách alebo squash v neďalekom sqash centre. Hostel je otvorený len cez leto.
Reštaurácia:V areáli sa nachádza menza (otvorená behom školského roku) a reštaurácia, ktorá je otvorená po celý rok (aj cez školské prázdniny).
Parkovanie:Parkovanie je možné zdarma pred hostelom. Parkovisko nie je strážené.
Raňajky:Raňajky sú možné za poplatok.
Poznámka:Môžete použiť autobus č.176 na Karlovo námestie - stanice metra (cca 15 minút).

Ceny 2014 30.6. - 31.8.
1.9. - 8.9.
Jednolôžková izba v bunke 19 22
Dvojlôžková izba v bunke 26 30
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hostel strahov blok 8 v Prahe       email: hostel-strahov-b8@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014