Ubytovanie-praha.sk
prague hotelprag hotelshotely prahaubytovanie praha Ubytovanie v Prahe - hostel Blok F Podoli     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hostel Blok F Podoli

Na Lysine 12
Praha 4

Obrázky a fotografie pražského hostela Blok F Podoli Pražský hostel Blok F Podoli fotky a obrázky Blok F Podoli hostel fotka hostel Blok F Podoli fotografie Fotografie hostel Blok F Podoli v Prahe Obrázky Blok F Podoli hostel hostel Blok F Podoli Praha Blok F Podoli hostel Praha Blok F Podoli hostel Praha Blok F Podoli hostel Praha Blok F Podoli hostel Praha Blok F Podoli hostel Praha
Poloha:Hostel Blok F Podolí sa nachádza v pokojnej rezidenčnej časti Prahy v komplexe študentských internátov, len 3 zastávky metrom od Václavského námestia. Hostel bol zrekonštruovaný v marci 2008.
Izby:Hostel ponúka ubytovanie v čistých a novozariadených jednolôžkových a dvoilôžkových izbách s umývadlom na izbe (povlečenie je zahrnuté v cene). Kúpeľňe (teplá voda zdarma) a toalety sú tiež po rekonštrukcii a sú spoločné na chodbe pre niekoľko izieb. Kuchynka je na každom poschodí, ale je nutné si so sebou vziať kuchynské vybavenie.
Popis:Recepcia je nonstop a nachádza sa v bloku B, kde sa pri príchode nahlásite. V areáli je ďalej k dispozícii malý obchod, basketbalové a futbalové ihrisko za poplatok a tiež študentský klub v bloku A. Raňajky v hosteli nie sú možné. Hostel je otvorený len cez leto.
Reštaurácia:Blízko hostelu sa nachádza reštaurácia Skleník.
Parkovanie:Nestrážené parkovanie je možné pred budovou a strážené parkovisko sa nachádza neďaleko hotelu za poplatok.
Poznámka:Najbližšia stanica metra je Pražského povstání (trasa C). Nočná tramvaj č.53 Vás z Lazarskej ulice odvezie k hostelu. Jazdí každých 30 minút (behom noci) a cesta trvá 15 minút.

Ceny 2014 1.7. - 31.8.
1.9. - 10.9.
Jednolôžková - spoločné soc. zariadenie 17 20
Dvojlôžková - spoločné soc. zariadenie 22 28
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hostel blok f podoli v Prahe       email: hostel-blok-c-podoli@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014